(068) 348-14-41
(073) 348-14-41

будні 10.00 - 19.00

субота 10.00 - 15.00

або

Автор Юрій Гагарин

Вітаю кожного на порталі, присвяченому кальяну - Давай Закуримо (DaZa)

Я його засновник та ідейний лідер - Юрій, той, який Гагарін (нехай не бентежить мій образ в поєднанні з курінням).

Є багаторічним справжнім фанатом даного ритуалу (саме ритуалу, не просто проведення часу) і вважаю своєю місією познайомити з цією культурою інших людей, щоб створити Спільноту Незалежних кальянщиків, як я його сам називаю, хм.

Трохи про себе

Живу в Києві, тут народився, вчився ... Втім, моя освіта тоді було далеко від того, чим я захоплююсь зараз. Після 4-річної роботи, як по професії, так і по суміжних напрямках зацікавився кальяном, а коли істотно затягнувся (у всіх сенсах) вирішив зробити цю східну практику більш доступною, відкритою для всіх. Для цього почав збирати навколо себе однодумців, щоб обмінюватися досвідом і знаннями про тютюн, тютюнових сумішах, всіляких кальяну хитрощі. Пізніше з цього виріс інтернет-магазин і повноцінний тематичний блог, який знаходиться на порталі Давай Закуримо.

Перейти на нього ви можете тут daza.com.ua

Згодом мої покупці і клієнти скоротили назву до Даза.

Мушу визнати, мені сподобалося.

Також відзначу своє регулярне участь в кальяну виставках:

- Hookah Club Show, Київ (2021)

- Кальянна Спека, Київ (2020)

- Spring Hookah Fest Odessa (2021)

Бути в курсі подій мені цікаво самому, і щоб після можна було поділитися враженнями, розповісти про тютюнові новинки, а потім запропонувати саме стоїть в моєму магазині. Тому мені дуже важливі і дійсно цікаві ваші думки та міркування, відчуття і відгуки на товар. Тоді я знаю, що ми «граємо в одну гру» і робимо це з задоволенням. А ще зручніше обмінюватися думками та ідеями в блозі. Заходьте, закуримо і поговоримо!

Пишіть на Пошту чи на Facebook