(068) 348-14-41
(073) 348-14-41

будні 10.00 - 19.00

субота 10.00 - 15.00

або

Medwakh Dokha

Доха Medwakh – це стронг, ультрапотужний тютюн, з дуже високим вмістом нікотину. Відмінно підійде для додавання в кальян або куріння трубки.

Сировина вирощується у спекотному кліматі, після збору перетирається дуже дрібно, майже у пил. До тютюнової пудри додають ароматизуючі компоненти – фрукти, коріння, трави. На виході виходить ураганна суміш, необережне куріння якої може у повному сенсі позбавити почуттів. Вся справа в ударній дозі нікотину. Тому чисту доху вкрай не рекомендується вживати людям з проблемами з серцем, курцям-початківцям і просто надмірно чутливим до нікотину. Курять її через спеціальну трубку медвах, дуже невеликі дози.

А що ж кальян?

Доху можна додавати в готові мікси для підвищення міцності або просто купити готові тютюнові суміші, адаптовані до використання в кальяні. Медвах Доха дає таку можливість. Вибираючи її, ви отримуєте:

 • Дуже міцний тютюн із потужною дозою нікотину.
 • Яскраво виражений тютюновий смак, відтінений різними аромками.
 • Можливість регулювати міцність кальяну, додаючи потрібну кількість дохи, або вдихнути нове життя в мікси, що вже набридли.
 • Привід купити трубку медвах і освоїти новий спосіб куріння.

Доха Medwakh: Топові смаки у трьох варіантах

У Медвах Доха є кілька лінійок, які відрізняються ступенем насиченості.

 • MEDWAKH Hot – найпотужніший та нікотинистий. У нас можна купити та спробувати:
 1. Gray Wizard з ароматами троянди та ягід;
 2. Smaug's Breath розфарбований фруктово-ягідними відтінками;
 3. Laf Raas Mint з оманливою м'якістю м'яти.
 4. Grandfather's – чисто тютюновий.
 • MEDWAKH Warm – пом'якше попереднього, але з міцністю гідної дохи. Спробуйте та оцініть:
 1. Indihash Al Kobra – максимально гарний та ароматний натуральний смак тютюну;
 2. Rose – це легка квіткова свіжість із чудовою міцністю;
 3. Famous – відмінна міцність з натуральним смаком добірного тютюнового листа;
 4. Mokh Matohn забезпечить м'яке та приємне куріння.
 • MEDWAKH Cold – найм'якший варіант. В наявності є:
 1. Abu Hamza – це об'ємний оксамитовий смак тютюну з нотками спецій;
 2. Morning Enjoyment м'який та бадьорий, без додаткових ароматизаторів;
 3. BK – нічого зайвого, лише натуральні тютюнові відтінки;
 4. AM - теплий та приємний смак насиченого тютюну.

Як курити Доху та як забивати з нею кальян

Чи можна курити кальян лише з дохою? Однозначно – ні. У нерозбавленому вигляді її вживають дуже невеликими порціями за допомогою спеціальної трубки медвах. Це невеликий за розмірами пристрій з маленькою камерою. Туди поміщають весь об'єм: щіпку тютюну – на 2-3 затяжки. Більше не знадобиться, адже доха реально дуже насичена нікотином. Подбайте, щоб було чим вгамувати спрагу –  чай, кава, та й просто вода дуже знадобиться.

До кальяну додавати варто обережно і теж малою порцією. Простіше відразу взяти готові кальянні суміші з дохою. Зараз їх випускають як чисто тютюновими, так і з аромками. Тож знайти щось до душі нескладно.

Medwakh Dokha та Відгуки про супер-тютюн

Продукт справді супер за багатьма позиціями.

Безумовний лідер за рівнем вмісту нікотину, тому добре подумайте, чи готові ви його спробувати. Просто спокійно оцініть свій стан та можливий вплив такої ударної дози. У будь-якому випадку, будьте обережні, тут краще притримати себе, ніж перестаратися.

Вибираючи варіант для кальяну, рекомендуємо все ж таки почати з «холодної» лінійки, як найменш насиченої. До того ж, м'ятні аромки значно пом'якшують потужний тютюновий смак.

При курінні може бути легке (або навіть нелегке) запаморочення. Так що поставтеся до процесу вдумливо і не поспішайте. Можна також домішувати в кальян до інших міксів для міцності. Добре змішайте і візьміть для кращого ефекту глиняну чашу.

Купити Медвах Доха недорого та швидко в інтернет-магазині «Давай Закуримо»

Заходьте на наш сайт daza.com і знайдіть свою доху: для шукачів нових вражень або тих, хто вже знайшов ідеал. Для вашої зручності є опис та характеристики товару, а також меню з рубрикатором. Коли визначитеся, замовлення можна зробити на сайті, заповнивши просту форму. Замовляйте, купуйте і ми швидко доставимо вам Medwakh Dokha.

Читати повністю