Кращі мікси Fumari (фумарі)

Чому найкращі мікси для кальяну з тютюном Fumari (Фумарі) постійно поповнюють свої списки новими варіантами? Цей тютюн - один з тих, чиє різноманітність смаків дозволяє змішувати їх нескінченно. А якщо поєднувати Fumari з тютюном інших брендів, різноманітність відтінків перетворюється в неймовірну палітру майстра акварелі ... З деякими з основних смакових рішень можна ознайомитися тут (посилання з назвою статті міксів різних брендів).

На цей раз пропоную вам невеликий огляд міксів всередині бренду: частково підглянутих в топових міксах Fumari, почасти придуманих, цілком випробуваних на собі.

Пряні мікси для кальяну Fumari

Почнемо з трьох моїх Улюблених міксів, в якіх бере участь пряний чай. Тютюн Fumari Spiced Chai додаю в якості спецій до любимо смакує:

  • Spiced Chai, Tangelo

Я змішував ці смаки навпіл, вийшов м'який пряний відтінок. Класична цитрусовая суміш (Tangelo - грейпфрут разом з мандарином), приправлена спеціями з дивовижним вершковим відтінком.

50% спайсед чай + 50% танжело

Кращі мікси для кальяну - Fumari Spiced Chai, Fumari Tangelo

  • Spiced Chai, Mint Chocolate Chill

Якщо дівчина береже фігуру, запропонуйте їй замість десерту покурити цей незвичайний смак. М'ятна морозиво зі спеціями, що підкреслюють шоколадний аромат.

50% чаю зі спеціями + 50% шоколадного морозива

Кращі мікси для кальяну - Fumari Spiced Chai, Fumari Mint Chocolate Chill

  • Spiced chai, White gummi bear

Чи не хочете чаю з цукерками? Заснований на контрасті, цей мікс з тих, в яких смаки не змішуються, а відтіняють один одного. Виходить цікавий ефект: терпка пряність спецій і мармеладна солодкість раз у раз змінюють один одного в процесі куріння.

70% чаю зі спеціями + 30% білих ведмедиків гаммі - і ніяк інакше!

Кращі мікси для кальяну - фумарі білі ведмедики гамми - фумарі пряний чай

Цитрусові мікси для кальяну Fumari

Кілька ідей для любителів проводити за кальяном теплі літні вечори:

  • Strawberry, Lemon

Кисло-солодка суміш, освіжаюча в літню спеку. Нагадує дитячий лимонад, не вистачає тільки шипучих пухирців. Як варіант, я пробував додавати до полуниці замість лимона смак Fumari «лимон з м'ятою» (Lemon Mint).

Це один з кращих міксів для кальяну Fumari, яка не здається нудотним навіть через тривалий час куріння, цим димом неможливо надихатися!

50% Полуниця + 50% лимон (або лимон м'ята) - пропорції можна міняти, як вам подобається.

Кращі мікси для кальяну - фумарі Полуниця, фумарі Лимон

  • Prickly Pear, Lemon Mint

Ще один експеримент з м'ятним лимоном. Тепер змішуємо його з кактусовою грушею. Лимон приглушує трав'янистий присмак Prickly Pear, а м'ята пом'якшує і оновлює відчуття.

75% опунції + 25% м'ятного лимона

Кращі мікси для кальяну - фумарі Опунция, фумарі Лимонна М'ята

  • Ambrosia, Mandarin Zest

Одного разу мені захотілося, щоб в Ambrosia від Fumari було трохи менше солодкої дині і трохи більше кислих цитрусів. Подумав - зробив: додав смак стиглих апельсинів Mandarin Zest. Вийшло чудово!

60% амброзії + 40% мандарин зест

Кращі мікси для кальяну - фумарі Амброзія, фумарі Мандарин

Ще один десерт з мандариновий тютюном:

  • Mandarin Zest, Mint Chocolate Chill

Вам подобається апельсиновий шоколад? Я більше люблю апельсини. До яскравого, соковитого смаку Mandarin Zest я додав трохи шоколадного морозива. Вийшов чудовий аромат з нотами м'яти, солодкий, але не нудотний і дуже сонячний. Ця суміш входить в десятку топових міксів Fumari і вважається однією з найбільш зухвалих.

75% мандариновою цедри + 25% шоколадно-м'ятного морозива

Кращі мікси для кальяну - фумарі Мандарин, фумарі М'ятне Морозиво

Солодкі мікси для кальяну Fumari

На солодке - пара варіантів десерту:

  • Blueberry Muffin, Mimosa

Мімоза, названа ім'ям знаменитого коктейлю (шампанське з апельсиновим соком), сама по собі освіжає і вельми бадьорить. Але в поєднанні з чорничними мафінів тільки підкреслює солодкість, відтіняючи бісквітний смак випічки.

70% чорничних маффинов + 30% мімози - цілком достатньо.

Кращі мікси для кальяну - фумарі Чорничний Маффин, фумарі Мімоза

  • Ambrosia, Guava

Для любителів екзотики. Тропічний фрукт Гуаву додаємо в салат з дині, цитрусів і йогурту. Виходить м'який терпкий аромат і густий дим.

60% амброзії + 40% гуави

Кращі мікси для кальяну - Fumari Ambrosia, Fumari Guava

И напоследок – классика:

  • Citrus Tea, Mint

Чорний чай з лимоном і м'ятою Fumari. Виразний смак цитрусових, пом'якшений свіжою м'ятою.

75% цитрусового чаю + 25% м'яти

Кращі мікси для кальяну - Fumari Citrus Tea, Fumari Mint

Сподіваюся, що моя 10-ка буде вам до смаку. А ви любите створювати нові мікси? Творіть, експериментуйте, діліться зі мною своїми власними відкриттями і творчими успіхами в коментарях. Будемо поповнювати лінійку міксів разом!

Який з кращих міксів для кальяну тютюну Fumari вам подобається найбільше? Напишіть в коментарях!