Справа: Fasil - викриття!

Тютюн Fasil - один з наймолодших продуктів світового тютюнового ринку. Відоме з 2016 року, ім'я цього тютюну з Туреччини вже встигло зайняти своє місце на одному рівні за популярністю з найкращим тютюном для кальяну, таким як Serbetli, Adalya або Fumari, а крім того обрости легендами і чутками.

Наприклад, вважається, що виробництво тютюну Фасіл ведеться виключно для Казахстану, і звідти поставляється в інші країни.

Також є думка, що тютюн проводиться насправді на заводі Serbetli, і навіть доходить до того, що нібито саме Щербетлі запустили виробництво другого бренду, забезпечивши самим собі таким чином вигідного "конкурента".

Я зовсім не збирався проводити розслідування, щоб довести або спростувати цей слух. Все сталося само собою.

Справа: табак Fasil - викриття!

Чим тютюн Fasil відрізняється від Serbetli

Треба сказати, що Фасіл зацікавив мене не тільки своєю несподіваною популярністю. Він сподобався мені своїми якостями, і, на мою думку, любов курців в світі він завоював цілком заслужено. Мимоволі я став порівнювати новий тютюн Fasil зі звичним Serbetli, і знайшов, що за більшістю якостей вони дуже схожі. Є тільки такі відмінності:

  • Упаковка Фасіл сподобалася мені відразу. Це міцна рельєфна коробочка. Її приємно тримати в руках. Я таких ще не зустрічав у інших виробників. У Щербетлі, як ми знаємо, звичайна картонна пачка.
  • Міцність. Тютюн Fasil виразно міцніше, ніж Serbetli. За шкалою з 10 балів Фасіл я оцінив на 4, тоді як Щербетлі - тільки на 2.
  • Смаки. Найменування ароматів і того і іншого бренду в чомусь збігаються, але є і відмінності. І в одному і іншому варіанті є унікальні, абсолютно особливі смаки.

Про кращих смаки тютюну Fasil і інших його якостях читайте в цій статті. Там же, до речі, згадується ще одна відмінність тютюну Фасіл від Щербетлі - це наявність в складі натурального меду!

Порівнявши товари обох брендів, я прийшов до висновку, що Фасіл цілком відповідає високим вимогам досвідчених курців і фанатів Щербетлі, розпещених високою якістю останнього.

Таємниця тютюну для кальяну Фасіл - розслідування

Отже, переходжу до розповіді про своє дивовижне відкриття, зроблене випадково і дав відповідь на загадку походження і популярності тютюну Fasil.

Все почалося з того, що я захотів придбати новий турецький тютюн для кальяну від виробника. Зрозуміло, в першу чергу поліз в інтернет в пошуках офіційного сайту, адреси або хоч якоїсь інформації про виробника тютюну Fasil. Яке ж було моє здивування, коли мої пошуки не увінчалися анінайменшим успіхом.

Вельми зацікавившись відсутністю відомостей про виробника, я звернувся до посередника. Оформляючи документи під час здійснення замовлення, я уважно вивчив всі папери і написи, зроблені самим дрібним шрифтом у всіх куточках і на крайках договору. Нічого, ні найменшого натяку на адресу виробництва або якісь контакти. Тільки назва: Fasil Waterpipe Tobacco.

Знову невдача. Але в мені вже розгорівся азарт дослідника і бажання докопатися до істини. Я став розпитувати друзів, які так само, як і я, були зацікавлені новим тютюном на світовому ринку. Але знову ж таки, ніхто нічого не міг мені повідомити.

Турецький тютюн Фасіл - таємне стає явним!

Я вже готовий був опустити руки. Інші турботи опанували моїм розумом, і я майже вже забув про свою ідею дозволити загадку бренду Фасіл. Як раптом в один прекрасний день заявляється до мене один-кальянщик, який прибув недавно з турецьких берегів.

- Знаю, - каже, - ти шукав інфу. Ось, вивчай! - і викладає переді мною на стіл пачку паперів з таблицями.

Спочатку я нічого не зрозумів. Але, заглибившись у вивчення, так і ахнув. Переді мною лежала виписка з офіційного каталогу турецьких торгових марок. І там, на аркуші з великим логотипом Fasil, чорним по білому, і не турецькими, а англійськими літерами було написано в графі Trademark Owner (Власник Товарного Знаку) - SERBETLI GIDA VE AMBALAJ SANAYI TICARETLIMITED SIRKETI.

Ось так виявилося, що власником нового тютюну Фасіл є всім нам давно відомий і улюблений Щербетлі! Тепер я можу сміливо стверджувати, що впевнений в цьому на 100%.

вВласником тютюну Фасіл є Щербетлі

Навіщо виробнику знадобилося створювати ще один бренд? Ясно, що для збільшення продажів. Але в чому ж була ідея? Мені бачиться тут творчий підхід.

Можливо, компанія Serbetli вирішила змінити виробництво тютюну, запровадивши нові технології. Але не бажаючи ставити експериментів на своєму вдалому і без сумніву успішному тютюні Щербетлі, створила новий варіант тютюну для кальяну - Fasil. Він дещо міцніший, до того ж, має ряд унікальних смаків, містить в своєму складі мед, і взагалі, можна сказати, що це інший, новий тютюн, який знайде нових прихильників по всьому світу!