Serbetli - віриш мені чи ні? Як не купити підробку

Турецький тютюн Serbetli (Щербетлі) з'явився на ринку давно і міцно там влаштувався. Причини прості: поєднання ціна-якість.

Висока димність, невелика фортеця, легкість в приготуванні - все це робить Щербетлі відмінним варіантом для початку знайомства зі світом кальянів. Його цінують початківці курці, дівчата, які віддають перевагу легкий покурити, і любителі смакового розмаїття.

Прийнятна ціна робить цей тютюн ще більш привабливим для покупця ... і для підробки.

Прикро замість бажаного задоволення отримати щось сумнівне, та ще за свої гроші. Не менш прикро, якщо для когось це перший раз, і в результаті, початківець курець отримає огидне враження про даний виробника і його тютюні, чого Щербетлі точно не заслужив.

Як відрізнити оригінальний Serbetli від підробки?

Serbetli – віриш мені чи ні? Як не купити підробку

Спробувати вміст пачки перед покупкою не вийде, тому, щоб убезпечити себе від придбання підробки, уважно розгляньте упаковку.

Оригінальна виріб фасується в герметично запаяний пакет з фольги чорного кольору із золотими написами. Пакет поміщається в прямокутну картонну коробочку, обтягнуту плівкою.

Кожна частина упаковки має свої особливості.

  1. Герметичність внутрішнього пакету забезпечує фольга - вона щільна, в місці спайки не повинно бути розбіжності країв, отворів і тому подібного. Зубці по краю дуже чіткі, однакової форми, машинної обрізки.

У підробки обріз може бути майже рівний, без зубців або вони змащені, нечіткі, з нерівними, «обірваними» краями.

Упаковочные швы на оригинальной и поддельной пачке Serbetli

  1. Друк на картонній коробці повинна бути чіткою, з рівномірно забарвленими буквами. Добре, якщо ви заздалегідь познайомитеся з тим, як виглядає зовнішній вигляд оригінальної пачки. Тоді навіть невелике невідповідність у стилі або формі напису відразу кинеться в очі.

Шрифт на упаковці

  1. Ще більш явною ознакою підробки буде неякісно заклеєна плівка.

    Якщо вона дає «хвилю», пузириться, краю на місці склейки розходяться - це точно не оригінал.

    Плівка повинна бути натягнута дуже щільно, причому, по всій поверхні, як на лицьовій частині, так і на торцях. У справжнього Щербетлі вона буде підігнана точно за розміром пачки і «сидіти» на ній, як своя шкіра.

Упаковочна плівка на пачці оригінал Sebetli

  1. З оригінальною пачки плівку легко зняти з лінії відриву. Досить потягнути за круглий ярличок на торці і одним рухом звільнити пачку. У підробки подібна «послуга» не передбачена.

    Всього лише маленький ярличок - але обов'язково зверніть на нього увагу!

Ярлычок для снятия пленки

Інші ознаки підробленого Щербетлі

Можуть бути присутніми і більш явні ознаки невідповідності.

Наприклад, помилки в назві, дивний дизайн, несподівана країна-виробник або смаки, про які ніхто не знає.

Але, навіть якщо немає настільки грубих проявів підробки, то, все ж, придивіться, як слід, перш ніж купувати.

Є чіткий обріз зубців внутрішнього пакету і його герметична спайка, щільно прилегла плівка точно за формою картонної коробки, є лінія відриву зі спеціальним ярликом, друк на коробці чітка? Тоді можете довіритися продавцеві, він пропонує оригінальний Щербетлі.

Щоб не ворожити на пачках, до вибору продавця теж поставтеся уважно. Вибирайте надійні магазини за рекомендацією друзів або досвідчених знайомих. Хоч трохи стежте за ціною. Істотні відмінності, як в плюс, так і в мінус від середніх на цей товар, це привід задуматися. Краще купувати на добре розкручених майданчиках, або у великих мережах, у тих, хто дає якісну зворотний зв'язок і дорожить репутацією.

Купити тютюн Serbetli