Тютюн Tangiers - той самий Танж

Серед еліти світу кальяну є той, чиє ім'я означає досконалість смаку, особливу міцність і ексклюзивність. Хто ж він - «Ліонель Мессі», «порше 911 Каррера», запашний "коньяк" двадцятирічної витримки серед тютюну? Хто він - втілення спокою і впевненості крутизни? Ім'я йому - тютюн Tangiers!

Легендарний тютюн Танж

Тютюн Tangiers (Танжирс або Танжу) проводиться в США за технологією, розробленою хіміком Еріком Гофманом. Істинний чорний тютюн виготовляється зі знаменитого сорту Берлі. Характеризується підвищеним вмістом нікотину, яскравим смаком, густий димністю. Дрібна нарізка, оптимальна просочення і чудова жаростійкість є еталонними для багатьох виробників, що випускають міцний тютюн, «схожий на Танжирс».

В останні пару років почастішали випадки підробки саме цього тютюну. Зробивши замовлення в магазині «Давай запалимо» ви гарантовано отримаєте оригінальний Tangiers!

Лінійки Танжирс

У мене ви можете купити такі лінійки Танжу (упаковки по 250 гр.):

  • Birquq - 5 балів з 10 по міцності;
  • NOIR - міцніть 7 з 10;
  • F-Line Caffeinated - міцність 9 з 10;
  • Burley - найбільша міцність - 10 з 10 балів.

Танжу - один з небагатьох тютюну, міцність і смакові якості якого будуть повністю залежати від підготовки. Перш за все, це акліматизація. Тютюн треба перекласти на фольгу, залишити приблизно на 4 години. Потім прибрати в банку, закрити кришкою, витримати ще 20 годин.

Тютюн лінійок Lucid і Birquq не потребує акліматизації.

Як забивати Танжірс

Чаша для кальяну Танжірс підходить класична або Фанел. Вибрати чашу, яка вам сподобається, можна тут.

Tangiers любить жар, але перегрівати його все-таки не варто. Раджу прогріти чашу протягом 3-5 хвилин перед курінням.

Якщо укладати Танж повітряно, він буде більш міцним і насиченим. При щільною забиванні фортеця і смак стають менше, по тривалість куріння збільшується. Наприклад, творець Танжу Ерік Хофман є прихильником другого варіанта. Він забиває свій тютюн дуже щільно в великій кількості і курить одну чашу кілька годин поспіль.

Як зробити отвори в фользі на чаші для кальяну

На цій ілюстрації Ерік Хофман проробляє дірочки у фользі спеціальною вилкою.

Кращі смаки Tangiers

У колекції цього бренду 117 смаків. Кожен з них має свій порядковий номер. Пропоную вашій увазі мій особистий топ смаків Танжірс.

Orange Soda

Апельсинова Содова

Tangiers Orange Soda

Смак кальяну Tangiers - апельсинова газована

Kashmir Cherry

Кашмірська вишня

Tangiers Kashmir Cherry

Кашмір - область в Азії на півострові Індостан, батьківщина шафрану. Смак цього тютюну Tangiers - кисло-солодка стигла вишня, з пряними нотами.

Kashmir Guajava

Кашмірська гуава

Оскільки справжню гуаву я ніколи не пробував, мені здалося, що це цілий букет фруктово-ягідних ароматів, приправлений спеціями.

Horchata

Цей тютюн Tangiers названий на честь молочного іспанського напою Орчата. Ніжне солодкувате молоко з мигдалем, є нотки кориці.

Cane Mint

Tangiers Cane Mint

Очеретяна м'ята

Хороший м'ятний смак, підходить для міксів. Наприклад, в цій статті є пара особливо вдалих прикладів використання цього тютюну.

Ololiuqui

Назва - від індіанського культового рослини, що використовувався як наркотик або ліки. Тютюн кисло-солодкий, схожий на колу з додаванням лимона і трохи м'яти

Tangiers Ololiuqui

Experimint

Танж экперимминт

Тее м'ята. На відміну від Очеретяної м'яти, смак більш ментоловий. Глибокий освіжаючий аромат Tangiers.

Я помітив: на кожного, хто пробує курити чорний тютюн, Танжу справляє сильне враження. Він викликає або полум'яну любов, або пекучу ненависть. Байдужих я ще не зустрічав.

Мені здається, що фанатів у нього більше, а ви як вважаєте? Напишіть в коментарях!